Diagnostyka przeciążenia organizmu

Stosujemy urządzenia skierowane na zdefiniowanie stanu napięcia psychoemocjonalnego, które zależy od wielu czynników, w tym od sily-slabości układu nerwowego i jego labilności. Badania pomagają określić aktualne przeciążenia organizmu, wyjaśnić tło wielu chorób somatycznych i pomóc w ich leczeniu. Oceniamy także poziom stresu, adaptacyjne możliwości oraz funkcjonowanie układu wegetatywnego człowieka.

Wykonujemy badanie stanu energetycznego meridianów (według koncepcji medycyny chińskiej).

Meridiany energetyczne  mogą być doskonałymi narzędziami  diagnostycznymi w określeniu  emocji (konfliktów, rozterek, traum), które blokują przepływ energetyczny i przeszkadzają w poczuciu równowagi wewnętrznej, spokoju, relaksu, w ogólnym komforcie psychologicznym oraz fizjologicznym. Stan wyczerpania energii poszczególnych meridianów może świadczyć o aktualnie przeżywanych przez  nas negatywnych emocjach, które zaklocują naszą zdolność do regeneracji psychofizycznej. Stan energetyczny meridianów pomaga w ocenie stopnia ogólnego przeciążenia organizmu.

Urządzenia, którymi dysponujemy ("Activatiometr", "BioTest"), pozwalają na prowadzenie szybkiej i nieinwazyjnej diagnostyki, która stanowi olbrzymie wsparcie dla odpowiedniej terapii psychologicznej.

Opinie o naszych badaniach: http://rezolucjaduszy.pl/2018/06/07/dzielac-sie-swiatlem-nowohucki-festiwal-alternatywny-26-27-05-2018/#comment-588

https://www.znanylekarz.pl/victoria-dunaeva/psycholog/warszawa#tab=profile-reviews